Ensar Dündar kimdir? Ensar Dündar biyografisi nedir? Ensar Dündar ne iş yapıyor? Ensar Dündar olayı nedir?
Ensar Dündar, 1978 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çukurca ilçesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimini İşletme Fakültesi'nde tamamladı. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.
Ensar Dündar, 1978 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çukurca ilçesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimini İşletme Fakültesi'nde tamamladı. siyaset bilimi ve kamu yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.
ENSAR DÜNDAR KİMDİR?
Kukulka Belediye Başkanı Ensar Dündal kimdir? 1978 yılında Çukurca'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çukurca'da tamamladı. Lisans eğitimini İşletme Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Başkanı Ensar Dündar, 1997 yılında Mali Hizmetler Müdürü olarak Çukurca'da başlayan kamu hizmetine devam etti.1997 yılında Çukurca Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü olarak göreve başladı. 6 yıl Kızılay şube başkanlığı, 3 yıl Çukurca spor kulübü başkanlığı, Hakkari İş-Kur il müdürlüğü müdür yardımcısı ve Hakkari İl Hasar Tespit Komisyonu Sekreterliği'nden sorumlu dündar evli. üç çocuklu.Şuan Çukurca Belediye başkanı olarak görev yapmaktadır.