Beşiktaş'tan şok açıklama! 50 metreden gol yedikleri Balotelli'ye sabıkalı açıklaması yaptılar!

Beşiktaş JK dün oynanan Adana Demirspor maçı sonrası yaptığı açıklama ile skandal yarattı! Sportif kurallara aykırı olarak Balotelli'ye sabıkalı açıklaması yaptılar!

Beşiktaş'tan şok açıklama! 50 metreden gol yedikleri Balotelli'ye sabıkalı açıklaması yaptılar!
22 Eylül 2021 - 18:23 - Güncelleme: 22 Eylül 2021 - 18:40
Dün oynanan ve Beşiktaş 3 gol ile öndeyken Adana Demirspor'un muhteşem geri dönüşü sonrası kendi sahasında puan kaybeden Beşiktaş kulübünden skandal açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın'ın Balotelli'ye beyni yok gibi hakaret ve ırkçılık içeren açıklamalarından sonra Balotelli güzel bir gol atarak ve hakaret etmeden beynini göstererek cevap vermişti. Ardından sosyal medyada Beşiktaş'lı taraftarlar ıkrçılık yaparak Balotelli'ye hakaret etmeye devam etmişti.


Irkçılık ve hakaretlerden sonra son olarak Beşliktaş JK yaptığı açıklama ile skandala imza attı. Profesyonel futbolcu olan ve Adana Demirspor forması giyen bir oyuncuya "sabıkalı" şeklinde hakeret içeren bir mesajı kulüp resmi sayfasından yayınladılar.

Beşiktaş'ın skandal hakaret içerikli açıklaması sonrası Adana Demirspor kulübü nasıl bir açıklama yapacak ve yasal süreç ne olacak herkes merak ediyor!